Izolacje wewnętrzne żywica

Izotermy busa i innych pojazdów - Trójmiasto

Przestrzeń ładunkowa samochodu doizolowana jest wysokiej jakości pianką izolacyną. Warstwa izolacji zabezpieczona jest laminatem poliestrowym i dodatkowo wzmacniana konstrukcją z utwardzonej płyty OSB oraz warstwą antypoślizgowej żywicy poliestrowej. Boczne drzwi samochodu posiadają możliwość otwierania. Izolacja posiada otwory serwisowe umożliwiające dostęp do zamków oraz oświetlenia samochodu. Zabudowa posiada atest PZH.

Tworzywo poliestrowe, w tym również żywica poliestrowa, to produkt do różnorodnych zastosowań. Idealnie nadaje się do izolacji busów, food trucków, warsztatów mobilnych oraz samochodów dostawczych. Żywica poliestrowa jest odporna na działania termiczne oraz chemiczne, łatwo daje się obrabiać i jest trwała optycznie. Dzięki swojej żywotności i stabilności jest materiałem który można zastosować tam, gdzie wymagana jest gładka i czysta powierzchnia, minimalny ciężar oraz wysoka stabilność i wytrzymałość.

Serdecznie zapraszamy także do skorzystania z naszych usług sprzedaży agregatów chłodniczych, zabudów mobilnych barów gastronomicznych oraz serwisu kontenerów.