O Nas

Produkcja i serwis zabudów samochodów

Firma Nord Truck świadczy kompleksowe usługi w zakresie produkcji i sprzedaży zabudów samochodów, w tym zabudów food trucków i samochodów dostawczych. Nasi pracownicy przez wiele lat zbierali doświadczenie w obsłudze klienta, a zdobytą wiedzę przekładają na pracę w naszej firmie, która oferuje również serwis zabudów samochodów dostawczych i kontenerów. Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę produkcji i serwisu w oparciu o pojawiające się na rynku nowości, aby sprostać wymaganiom klienta.

Jesteśmy partnerami handlowymi i serwisowymi firm: Zanotti Polska, Kingtec oraz Frigipol. Dzięki temu oprócz pełnej gamy produkowanych przez nas zabudów samochodowych oraz obsługi w zakresie mobilnych warsztatów i chłodnictwa transportowego możemy zaproponować Państwu również szeroki wybór agregatów chłodniczych ich produkcji. Naszą ofertę rozszerzyliśmy także o usługi napraw powypadkowych na terenie północnej Polski.

Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas usługami, a jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania na temat oferty Nord Truck – zapraszamy do kontaktu.