Osobowe

Przewóz dodatkowych osób

Mamy dla Państwa niezwykłą propozycję przeróbki busów i uzupełnienie ich o dodatkowe siedzenia. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które chciałyby wybrać się w podróż w większym gronie znajomych lub rodziny, mają w planach poszerzenie swojej działalności o transport większej liczby pasażerów, a także rozpoczęcie pracy z klientami z segmentu VIP.

Niezależnie od celu należy mieć do tego odpowiednio przygotowany samochód. Firma Nord Truck oferuje Państwu odpowiednie jego przygotowanie, tak aby miał charakter funkcjonalny i mógł bez problemu transportować dodatkowe osoby. Dzięki klimatyzacji, systemu audio, nowego oświetlenia oraz większej ilości wygodnych foteli komfort pasażerów znacząco się zwiększy, a jazda tego typu środkiem transportu będzie przebiegała w komfortowych warunkach.

Zapraszamy do współpracy – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Oprócz tego zachęcamy również do skorzystania z usług serwisu kontenerów i zabudów samochodów dostawczych oraz sprzedaży zabudów izotermicznych i gastronomicznych.