Zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej

Nawet ok. 1/4 wypadków samochodowych dostawczych spowodowanych jest przemieszczaniem się przewożonego wewnątrz ładunku. Jest to spowodowane nieodpowiednim mocowaniem przewożonych materiałów. Szczególnie w samochodach warsztatowych lub serwisowych znajdują się różnego rodzaju narzędzia, części zapasowe oraz inne elementy, które ze względu na swoje wymiary nie mogą być poukładane w specjalnie przystosowanych do tego przegródkach lub szufladach wewnątrz samochodu. Niestety, niektóre z nich, mogą być niebezpieczne zarówno dla wnętrza pojazdu, jak i samego kierowcy.

Proponujemy Państwu zabudowę przestrzeni ładunkowej, aby w pełni bezpiecznie można było przewozić różnorodne materiały w samochodzie dostawczym. Nasze mocowania mają na celu stabilizację elementów o niestandardowych wymiarach, a panele ze sklejki laminowanej służą do zabezpieczenia ścian bocznych pojazdu.

Zapraszamy także do serwisu zabudów samochodów dostawczych oraz do skorzystania z usług napraw powypadkowych oraz sprzedaży agregatów chłodniczych.