Zabudowy busa i food trucka

Firma Nord Truck świadczy kompleksowe usługi w zakresie produkcji zabudów samochodowych – oferujemy zabudowy busa i samochodów dostawczych, a także zabudowy przestrzeni ładunkowej.

W naszym szerokim asortymencie znajdują się zabudowy food trucków, które znakomicie sprawdzają się jako mobilne bary gastronomiczne oraz zabudowy samochodów dla osób niepełnosprawnych, dzięki którym kierowcy z dysfunkcjami mogą bezpiecznie i komfortowo korzystać z tego rodzaju pojazdów.

Ponadto izolujemy wnętrza samochodów dostawczych, aby przewóz towarów odbywał się we właściwych warunkach, uzupełniamy busy oraz inne pojazdy o dodatkowe siedzenia, a także zabudowujemy przestrzeń ładunkową, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno kierowcom, jak i towarom, oraz ochronić wnętrze samochodu przed zniszczeniem. Przystosowujemy również przestrzeń w samochodach dostawczych do świadczenia usług w charakterze warsztatu mobilnego lub pojazdu serwisowego.

Oferujemy zabudowy dostosowane do indywidualnych potrzeb, dlatego jeżeli nie widzą Państwo interesującej usługi, prosimy o kontakt z naszą firmą. Nie boimy się wyzwań i codziennie podchodzimy do pracy z przeświadczeniem, że nie ma zabudowy, której nie da się wykonać. Serdecznie zapraszamy do współpracy!